O nás

O Marketingovém Everestu

Prvopočátky společnosti MARKETINGOVÝ EVEREST se datují k začátku roku 2015. Disponujeme však 5 letou praxí v oboru. Jsme mladá dynamická společnost zaměřující se na marketing, internetový marketing, reklamu na internetu, SEO, PPC, linkbuilding, sociální sítě. Za dobu naší praxe jsme pochopili, jak internetový marketing funguje, co vše práce na marketingu obnáší a kde můžeme společnosti, se kterými spolupracujeme posunout. Naše výsledky jsou měřitelné! 

Klademe důraz na studium a vzdělávání

Neustále se snažíme vzdělávat a učit novým trendům. Každý rok pravidelně chodíme na marketingový veletrh, ze kterého čerpáme nové poznatky, jež se snažíme následně aplikovat, na naší klientele. Trendy internetového marketingu se neustále mění, a proto je třeba se neustále vzdělávat a držet tak krok s nejlepšími. Každý týden máme firemní schůzi, kde konzultujeme práce provedené předchozí týden a na základě toho, že se někdo naučil novým trendům v internetovém marketingu, provádíme týmový brainstorming a poznatky jsou tak absorbovány celým našim týmem.

Je pro nás důležitá KVALITA, nikoliv kvantita

Pochopili jsme, že se práce dá dělat více způsoby. Ze začátku, tak jako všichni nováčci jsme dělali svou práci špatně. Postupem času jsme se vypracovali a nyní můžu na základě měřitelných výsledků říct, že jsme se posunuli z kvantity do kvality. Nechceme mít v portfóliu naší společnosti Marketingový Everest spoustu malých firem se zaměřením na kvantitu. Naším cílem je mít pár středních a velkých společností, kterým budeme poskytovat kvalitu.

Naše práce nás baví

Myslím si, že mluvím za všechny členy týmu, když řeknu, že nás naše práce opravdu baví a děláme ji rádi. Když dokážete společnosti, která v nás vložila svou důvěru zvednout návštěvnost webových stránek, nebo zisk eshopu o více jak 100%, to je pro nás absolutní motivací.

Názor ředitele společnosti: Týmová práce v dynamu soukolí, jež pohání motory společnosti, nám dávají pocit satisfakce, který se odráží ve výsledcích společnosti Marketingový Everest.

 

Tým Marketingového Everestu na společné fotografii